Batıkent Meydan AVM İçi, Zemin kat No:41 Yenimahalle/ANKARA

2004 yılında Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olan Emre Çakır tarafından kurulmuştur.

Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti, İmplant, Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı ve Protez alanlarında hizmet veren polikliniğimiz, bünyesinde barındırdığı uzman hekim kadrosu ve tecrübeli personeli ile tedavi sürecini kolaylaştırıp sizlere sağlık ve kalite açısından ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Estetik & Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, doğru teşhis ve tedavi yöntemini, en iyi teknik alt yapı, kaliteli uzman hekim kadrosu ile harmanlayıp; hasta memnuniyetini hizmet kalitesiyle birleştirerek sizlere sunar.

VİZYONUMUZ

Estetik & Ortodonti Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği; genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.

MİSYONUMUZ

Hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla alanında profesyonel, öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmak. Bu nedenle diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini en çağdaş ve modern donanımı ve konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmek, tedavi standartlarını yükseltip etik değerlerden ödün vermeden toplumun ve hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayarak sağlıklı ve mutlu gülümseyen insanların sayısını arttırmaktır.

Son Güncelleme Tarihi : 17 Eylül 2023

Online Randevu Formu

Sohbete Başla
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button